AKTYWNE LATO z Akademią Fitness – Akademia Fitness
AKTYWNE LATO z Akademią Fitness

AKTYWNE LATO z Akademią Fitness. Bądź z nami na letnich eventach w parku ROTH  i zobacz, ile zdrowia i radości dają ćwiczenia na świeżym powietrzu.

Akademia Fitness to klub, który od siedmiu  lat propaguje aktywny tryb życia wśród mieszkańców Raciborza i okolic. Akademię tworzy zespół specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe. Zajęcia są prowadzone w  3 klimatyzowanych salach ćwiczeń w dwóch lokalizacjach przy ul. Ocickiej 4 i ul. Zamkowe 4 (aqua park H2Ostróg).

AKTYWNE LATO to akcja, która ma zachęcić nowe osoby i stałych klubowiczów do aktywności na świeżym powietrzu w trakcie lata. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli okazji poćwiczyć jeszcze razem z nami. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. A dla naszych klubowiczów to możliwość zyskania dodatkowych pieczątek w letnim programie motywacyjnym. Przyjdż w stroju sportowym, weź ze sobą wodę i dobry humor. Zajęcia odbędą się przy dobrej pogodzie. Czekamy w raciborskim parku Roth, obok muszli koncertowej.

14 lipca (niedziela) godzina 17.00 zajęcia LATINO DANCE

27 lipca (sobota) godzina 9.00 zajęcia JOGA

3 sierpnia (sobota) godzina 9.00 zajęcia TRENING OBWODOWY

A na zakończenie lata – 31 sierpnia (sobota) na ul. Zamkowej 4 obok aqua parku H2Ostróg  spotykamy się na imprezie FITNESS DLA ZDROWIA w ramach V Rafako Półmaratonu Racibórz.