Bartek Lebioda zwycięzcą Sylwestrowego Odliczania – Akademia Fitness

W sobotę, 15 grudnia w Akademii Fitness odbył się finał IV edycji „Sylwestrowego Odliczania“. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 15 uczestników, z czego jesteśmy ogromnie dumni!

Uczestnicy łącznie spędzili na sali aż 630 godzin – trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie. Zwycięzca, Bartek Lebioda, stracił aż 45 cm, co jest najlepszym wynikiem w historii programu „Sylwestrowe Odliczanie“.
Nagroda główna bon na kreację sylwestrową został wymieniony na bon, na nową odzież sportową, oczywiście w mniejszym rozmiarze i voucher na sesję fotograficzną do GW studio Grzegorz Witek.
Program składał się z 6. dwutygodniowych etapów. Na każdym z nich należało uczestniczyć w 5 zajęciach. Wielu uczestników naszego programu ćwiczyło częściej.
Wyniki przedstawiają się imponująco. Najwięcej treningów zrobiła Agnieszka, bo aż 59! Za to Karolina zaliczyła najwięcej zajęć latino – 49. Chociaż Ewa prawie ją dogoniła ze swoimi 44 wejściami. Bartek ze wszystkich swoich -50 wejść aż 35 razy był na TRXach.

Uczestnicy razem zrzucili 83 kg, z czego aż 62 kg samego tłuszczu.
Wielu z nich korzystało z porad dietetycznych i jadłospisów dietetyk Joanny Głombik. Dodatkowo wszyscy zostali przebadani skanem biotofonicznym, który wskazywał poziom antyoksydantów.

– Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym programie. Jesteśmy dumni, że uczestnicy wykazali się tak wielką determinacją i zaangażowaniem. Każdy z nich osiągnął swój własny sukces i rozpoczął drogę do dalszego aktywnego i zdrowego trybu życia – podsumowuje Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness

Wszystkim marzącym o takich pozytywnych zmianach w swoim życiu przypominamy o programie „Noworoczne postanowienia”, który startuje już w styczniu!