Finał IV Postanowień Noworocznych – Akademia Fitness

Akademia Fitness podsumowała program wspierający zmianę wyglądu. W IV edycji Postanowień Noworocznych wzięło udział 16 osób – łącznie zrzucili aż 103 kg, a wiek metaboliczny obniżyli o 104 lata. Przez 5 miesięcy uczestnicy programu walczyli, nie tylko o nową sylwetkę, ale również o nagrodę główną – weekend SPA dla dwojga.

W poniedziałek, 18 czerwca odbyło się podsumowanie trwającego 5 miesięcy programu Akademii Fitness wspierającego zmianę wyglądu. W czwartej odsłonie sztandarowego programu wzięło udział 16 osób, ale tylko 3 dotrwały do wielkiego finału.

Jakie były warunki uczestnictwa w programie?

Program rozpoczął się 19 stycznia i był podzielony na 10 części. W każdym etapie uczestnicy mieli za zadanie zrealizować 5 zajęć grupowych lub na siłowni i uzyskać spadek wagi o 1 kg. Dodatkowo, każda osoba mogła 1 raz skorzystać z tzw. koła ratunkowego. W tej edycji dodatkowym wsparciem było spotkanie z dietetykiem i ułożenie planu żywieniowego, a także 1-dniowy box z cateringiem dietetycznym ufundowanym przez restaurację NOWA 5.

Staramy się udoskonalać nasz program, aby przynosił jak najwięcej korzyści uczestnikom. Podczas jego trwania pomagamy zrealizować im zamierzony cel. Ćwiczenia tylko w połączeniu z odpowiednią dietą przynoszą efekty. Stąd też pomysł, aby w tej edycji wprowadzić konsultacje z naszą dietetyczką, Joanną Głombik, która również specjalnie dla uczestników programu zrobiła pokaz kulinarny z wykorzystaniem urządzenia TERMOMIX – mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

Zwyciężczyni programu, Anita Borkowska zrzuciła aż 10, 5 kg i zmniejszyła swój wiek metaboliczny o 24 lata. W nagrodę otrzymała weekend dla 2 osób w Hotelu Spa Jawor****.

Magdalena Kucięba i Krystyna Schroeder, które zajęły kolejno 2 i 3 miejsce dostały vouchery zniżkowe na karnety do Akademii Fitness.

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli się udziału w programie i postanowili zmienić swój styl życia. Dziękujemy, za podjęcie się wyzwania, za wasze zaangażowanie i wzajemne wspieranie się. Mamy nadzieję, że program nauczył was, że regularna aktywność fizyczna i racjonalne odżywianie pomogą w osiągnięciu smuklejszej figury. Lato, wakacje to najlepszy czas sprzyjający uprawianiu sportu, dlatego ćwiczyć możemy w klubie i na świeżym powietrzu. Zapraszamy do udziału w PROJEKCIE Aktywne lato w Akademii Fitness. Więcej informacji w recepcji naszego klubu i Fanpage – mówią Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.