Nowy system zapisów na zajęcia – Akademia Fitness

Akademia Fitness wychodzi naprzeciw swoim klientom. Wprowadza kolejne udogodnienia. Od września br. można zapisywać się na wybrane zajęcia na cały miesiąc kalendarzowy. Wcześniej gwarantowany udział w ćwiczeniach zapewniał dwutygodniowy wpis. Powstaną też stałe grupy na dane zajęcia.

Chętni, którzy chcą popracować nad swoją kondycją lub poprawić sylwetkę mogą skorzystać z nowych udogodnień w Akademii Fitness. Od września każda osoba może wpisać się na wybrane ćwiczenia na cały miesiąc kalendarzowy. Wcześniej gwarantowany udział w zajęciach zapewniały zapisy z dwutygodniowym wyprzedzeniem. – Staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom. Wiemy, że wiele osób ma napięty grafik codziennych zajęć, a dzięki temu, że może zapisać się na wybrane ćwiczenia na cały miesiąc kalendarzowy, mogą tym samym lepiej zaplanować swój czas– tłumaczy Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness w Raciborzu.

Zapisy na zajęcia w stałych grupach – to kolejna nowość Akademii Fitness. – Każda osoba, która będzie chciała zapisać się na ćwiczenia w stałej grupie będzie musiała jednak wypełnić stosowną deklarację. Dzięki temu będzie miała zagwarantowane miejsce na wybranych zajęciach, ale zobowiązana będzie też poinformować nas o swoje nieobecności SMS-em lub mailem najpóźniej do godz. 15.00 w dniu zajęć – mówi Marek Armatys. Brak informacji o nieobecności skutkuje zaliczeniem zajęć, w sytuacji gdy klient wykupił karnet ilościowy. W przypadku karnetu Open, ważność karnetu będzie skrócona o jeden dzień. Zapisy do stałych grup będą odbywały się wyłącznie w Akademii Fitness od 20 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc planowanych zajęć.

Panie, które chcą aktywnie spędzić czas, zrzucić parę kilogramów, albo po prostu dobrze się poczuć zapraszamy do Akademii Fitness.