Pewnego razu na Dzikim Zachodzie… czyli Dzień Kobiet w Akademii Fitness – Akademia Fitness

W środę, 8 marca Akademia Fitness zamieni się w westernowe miasteczko. Z okazji Dnia Kobiet na klubowiczki będą czekały atrakcje rodem z „Dzikiego Zachodu”. Dla pań przygotowano m.in. konkurs z ciekawymi nagrodami. Dobra zabawa gwarantowana!

W raciborskim klubie zawsze można liczyć na dużą dawkę pozytywnej energii, a z okazji Dnia Kobiet przygotowano specjalne niespodzianki.

Dzień Kobiet panie mogą spędzać na wiele sposobów. My proponujemy aktywność fizyczną. Zeszłoroczna impreza w stylu PRL cieszyła się wielkim powodzeniem, dlatego w tym roku również postanowiliśmy tematycznie celebrować święto pań. Wybór padł na imprezę pod hasłem „Dziki Zachód”, zapowiada się więc wystrzałowa zabawa – mówi Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.
Tego dnia będzie można postrzelać do tarczy, sprawdzić się w starciu z… bykiem, ale też zasięgnąć rady makijażystki, a to tylko niektóre z szeregu atrakcji, które będą czekały w Akademii w środę, 8 marca. W tym dniu zajęcia odbywać się będą zgodnie z grafikiem, a dodatkowo (o godz. 12.00, w sali I) rozpoczną się zajęcia „Aktywni 50+”. Co ważne, odświętna atmosfera będzie panować zarówno w siedzibie Akademii, mieszczącej się przy ul. Ocickiej 4, jak i jej filii zlokalizowanej przy ul. Zamkowej 4.

Akademia Fitness organizuje również specjalny konkurs dla wszystkich klubowiczek. Wystarczy odwiedzić klub 8 marca, uczestniczyć w zajęciach grupowych i zrobić sobie zdjęcie w wyznaczonym miejscu; a następnie opublikować je na swoim profilu na Facebooku (na publicznej tablicy) z hashtagiem #akademiafitness. O wygranej decyduje liczba „lajków” pod zdjęciem.
Zachęcamy panie do wspólnej zabawy; do zdobycia są karnety na zajęcia. Konwencja „Dzikiego Zachodu” daje duże pole do popisu, także w kwestii stroju. Nasze klubowiczki niejednokrotnie udowodniły, że pomysłowości w tym zakresie im nie brakuje. Na pewno będzie więc kolorowo i radośnie. Do zobaczenia! – zaprasza Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

Blank vintage poster nailed on a wood board