Postanowienia Noworoczne VI – Akademia Fitness
Postanowienia Noworoczne VI

ZASADY VI EDYCJI PROGRAMU „NOWOROCZNE POSTANOWIENIA”

1. Do programu może przystąpić każda osoba, posiadająca aktywny karnet w Akademii Fitness oraz uczestnicy programów Benefit Systems, Ok System lub Andjoy. Opłata wpisowa za udział w programie wynosi:

* 199 zł i zawiera 11 pomiarów na analizatorze składu ciała Tanita, indywidualną konsultację dietetyczną i 14 dniowy jadłospis. Wpisowe przeznaczone zostanie na realizację programu i nagrody. Wartość całej usług w programie wynosi  605 zł.

2. Zapisy do programu i pierwszy pomiar na Tanicie odbywają się od 7 do 19 stycznia 2020r. na ul. Ocickiej 4. Zakończenie, ostatni pomiar i rozdanie nagród odbędzie się, w sobotę 6 czerwca 2020 roku. Spotkania grupowe odbędą się 25 stycznia, 7 marca oraz 9 maja-terminy mogą ulec zmianie.

3. Program jest podzielony na 10 dwutygodniowych etapów, aby przejść do następnego etapu należy osiągnąć wymagany spadek wagi, który wynosi min 0,1kg. Zaliczenie całego programu, a co za tym idzie 10 etapów wymaga spadku masy ciała o minimum 10 kg.

4. Co dwa tygodnie w wyznaczonym terminie będzie odbywać się ważenie na TANICIE, aby skontrolować efekty dotychczasowej pracy.

5. W przypadku, gdy uczestnik raz nie zdoła osiągnąć spadku określonej wagi ciała lub nie zaliczy treningów przysługuje mu „koło ratunkowe”, dzięki któremu może przejść do następnego etapu (taryfy tej można użyć tylko raz w trakcie trwania programu).

6. Warunkiem uczestniczenia w programie jest korzystanie z zajęć grupowych i/lub treningu personalnego w Akademii Fitness  5 razy w ciągu 2 tygodni (każdego etapu), jest to bowiem niezbędne do prawidłowej i systematycznej utraty masy ciała.

7. Dla uczestników programu możliwość kontynuowania kolejnego 14 dniowego jadłospisu w cenie 75 zł. Z oferty można korzystać tak długo jak będą zaliczane kolejne etapy programu.

8. Wraz z zapisaniem się do programu, każdy uczestnik, jeżeli wyrazi zgodę będzie dodany do grupy motywacyjnej na Whats App, gdzie będą umieszczane aktualne informacje na temat dotychczasowych wyników, przypomnienia ważnych terminów, motywacyjne posty, linki oraz porady żywieniowe.

9. Postępy uczestników będzie można na bieżąco monitorować na tablicy, która pojawi się przy głównej recepcji Akademii Fitness.

10. Dla wszystkich chętnych będzie możliwość zrobienia zdjęcia przed przystąpieniem do programu oraz po zakończeniu programu.

11. Dla wszystkich, którzy zaliczą 10 etapów i uzyskają spadek masy ciała minimum 10 kg czekają nagrody. Dla najlepszych w każdej z 3 kategorii zostaną wręczone nagrody specjalne:

a. największy spadek masy ciała w kg

b. największy ubytek masy tłuszczowej w procentach

c. największy spadek wieku metabolicznego

12. Nagrody specjalne to 3 vouchery na wyjazd integracyjny Akademii Fitness do hotelu spa w listopadzie 2020 roku.

Dla pozostałych uczestników programu, którzy ukończą 10 etapów przewidziano nagrodę w postaci:

  • karnetu miesięcznego open lub karnetu 12 wejść
  • dla uczestników programów zewnętrznych przewidziano nagrody rzeczowe

13. Zwycięscy mogą otrzymać tylko 1 nagrodę specjalną. W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba w danej kategorii osiągnie ten sam wynik zwycięży osoba, która osiągnie większy ubytek jako suma dwóch pozostałych parametrów programu.

Zapraszamy do udziału TEAM AF