Zajęcia specjalistyczne – Akademia Fitness

Joga, Pilates Baby, Pilates w ciąży

To zajęcia które wymagają specjalnie troski instruktora...

JOGA

daj się wciągnąć
Zajęcia dla osób początkujących i nie tylko które są prowadzone w sposób instruktażowy. Na zajęciach dowiemy się jak pracować oddechem, jak wykonywać prawidłowo asany ,na co zwracać szczególną uwagę i jak praktykować jogę aby nie były to zwykłe ćwiczenia. Uczymy się wykorzystywania przyborów do jogi takich jak: paski, klocki, pianki, koce czy krzesła jak również pracy w parach. Nie ważne ile masz lat, te zajęcia są dostosowane do twoich możliwości , możesz dołączyć do grupy w każdej chwili. Składa się ona maksymalnie z 12 osób.

PILATES W CIĄŻY

dla aktywnych mam
Na zajęcia zapraszamy Panie po pierwszym trymestrze ciąży .Ćwiczyć możecie z nami  do samego porodu.W zajęciach mogą brać udział zarówno Panie, które przed zajściem w ciążę były aktywne jak i te, które dopiero chcą ropocząć swoją przygodę z fitnessem.Odpowiednio zmodyfikowane ćwiczenia są bezpieczne dla kobiet spodziewających się potomstwa, a aktywność fizyczna w tym okresie korzystnie działa na rozwijający się płód. Sprawne i zdrowe ciało to łatwiejszy poród, mniejsze ryzyko komplikacji i szybszy powrót do formy!

PILATES BABY

Dla aktywnych mam z dziećmi
Na zajecia zapraszamy Panie po połogu (po 6 tyg. po porodzie fizjologicznym i po 8 tyg. po cesarskim cięciu), jeżeli lekarz nie stwierdzi przeciwwskazań podczas wizyty kontrolnej.Panie ćwiczą ze swoimi dziećmi max. do ukończenia przez nie 1 roku życia.
Ćwiczenia pozwalają mamom szybko osiągnąć dawną sylwetkę i poczuć się lepiej w swoim ciele, a jednocześnie miło spędzić czas z maluchami. Te z kolei cieszą się bliskim kontaktem z mamą, słuchaniem kojącej muzyki i świetną zabawą jaką deje im kołysanie i zmiany pozycji ciała w trakcie treningu. Dodatkowo Panie mają okazję do wyjścia z domu, wymiany doświadczeń, wzajemnego wsparcia i zaczerpnięcia pokładów pozytywnej energii