Zapisz się do V edycji Postanowień Noworocznych z Akademią Fitness – Akademia Fitness

Nowy rok to zwykle czas zmian na lepsze. Chciałabyś na lato cieszyć się nową figurą? My Ci w tym pomożemy! Już 7 stycznia startują zapisy do V edycji programu „Noworoczne postanowienia”. Jeśli masz problem z szybko gasnącym zapałem i brakiem motywacji, to przyłącz się do nas!

Program złożony będzie z dziesięciu 2-tygodniowych etapów. Podczas jego trwania będziemy Cię stale wspierać w dążeniu do upragnionej sylwetki i zdrowego trybu życia, a także monitorować Twoje postępy.
W programie oferujemy :
-11 pomiarów na analizatorze składu ciała Tanita;
-konsultację dietetyczną wraz z 28-dniowym jadłospisem;
-możliwość dalszego korzystania z usług dietetyka w promocyjnej cenie przez cały okres trwania programu;
-naszą opiekę i motywację;
-mnóstwo endorfin i dobrego humoru na treningach!
Nagrody specjalne to 3 vouchery na wyjazd integracyjny Akademii Fitness do hotelu SPA w listopadzie 2019 roku.
Dla pozostałych uczestników programu, którzy ukończą 10 etapów przewidziano nagrodę w postaci rabatu na zakup karnetu:
spadek masy ciała 1 kg = 1% lub
ubytek masy tłuszczowej 1% tłuszczu = 1% lub
spadek wieku metabolicznego 1 rok metaboliczny = 1%.
Sami zdecydujecie, który wariant wybrać.
Twoje postanowienie – nasze wsparcie. Razem na pewno osiągniemy sukces!

***

ZASADY V EDYCJI PROGRAMU „NOWOROCZNE POSTANOWIENIA”
1. Do programu może przystąpić każda osoba, posiadająca aktywny karnet w Akademii Fitness oraz uczestnicy programów Benefit Systems lub Ok System. Opłata wpisowa za udział w programie wynosi:
* 199 zł i zawiera 11 pomiarów na analizatorze składu ciała Tanita, indywidualną konsultację dietetyczną i 28 dniowy jadłospis. Wpisowe przeznaczone zostanie na realizację programu i nagrody. Wartość całej usług w programie wynosi 555 zł.
2. Zapisy do programu i pierwszy pomiar na Tanicie odbywają się od 7 do 19 stycznia 2019 na ul. Ocickiej 4. Zakończenie, ostatni pomiar i rozdanie nagród odbędzie się, w sobotę 8 czerwca 2019 roku.
3. Program jest podzielony na 10 dwutygodniowych etapów, aby przejść do następnego etapu należy osiągnąć wymagany spadek wagi, który wynosi min 0,1kg. Zaliczenie całego programu, a co za tym idzie 10 etapów wymaga spadku masy ciała o minimum 10 kg.
4. Co dwa tygodnie w wyznaczonym terminie będzie odbywać się ważenie na TANICIE, aby skontrolować efekty dotychczasowej pracy.
5. W przypadku, gdy uczestnik raz nie zdoła osiągnąć spadku określonej wagi ciała przysługuje mu „koło ratunkowe”, dzięki któremu może przejść do następnego etapu (taryfy tej można użyć tylko raz w trakcie trwania programu).
6. Warunkiem uczestniczenia w programie jest korzystanie z zajęć grupowych i/lub treningu personalnego w Akademii Fitness 5 razy w ciągu 2 tygodni (każdego etapu), jest to bowiem niezbędne do prawidłowej i systematycznej utraty masy ciała.
7. Dla uczestników programu możliwość kontynuowania kolejnego 28 dniowego jadłospisu w cenie 100 zł. Z oferty można korzystać tak długo jak będą zaliczane kolejne etapy programu.
8. Wraz z zapisaniem się do programu, każdy uczestnik, jeżeli wyrazi zgodę będzie dodany do grupy motywacyjnej na FB, gdzie będą umieszczane aktualne informacje na temat dotychczasowych wyników, przypomnienia ważnych terminów, motywacyjne posty, linki oraz porady żywieniowe.
9. Postępy uczestników będzie można na bieżąco monitorować na tablicy, która pojawi się przy głównej recepcji Akademii Fitness.
10. Dla wszystkich chętnych będzie możliwość zrobienia zdjęcia przed przystąpieniem do programu oraz po zakończeniu programu.
11. Dla wszystkich, którzy zaliczą 10 etapów i uzyskają spadek masy ciała minimum 10 kg czekają nagrody. Dla najlepszych w każdej z 3 kategorii zostaną wręczone nagrody specjalne:
a. największy spadek masy ciała w kg
b. największy ubytek masy tłuszczowej w procentach
c. największy spadek wieku metabolicznego

12. Nagrody specjalne to 3 vouchery na wyjazd integracyjny Akademii Fitness do hotelu spa w listopadzie 2019 roku.
Dla pozostałych uczestników programu, którzy ukończą 10 etapów przewidziano nagrodę w postaci rabatu na zakup karnetu, według zasady:
spadek masy ciała 1 kg = 1% lub
ubytek masy tłuszczowej 1% tłuszczu = 1% lub
spadek wieku metabolicznego 1 rok metaboliczny = 1%.
Uczestnik sam może zdecydować, który rabat wybierze.

13. Zwycięscy mogą otrzymać tylko 1 nagrodę specjalną. W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba w danej kategorii osiągnie ten sam wynik zwycięży osoba, która osiągnie większy ubytek jako suma dwóch pozostałych parametrów programu.

Zapraszamy do udziału TEAM AF