Agata Grygutis

Agata Grygutis

Informacje

  • Imię:

    Agata Grygutis

  • Doświadczenie:

    5 lat

  • Specjalizacja:

    ABT

>

Opis

Agata Grygutis – mama trójki dzieci, magister ekonomii, dietetyk.
Z pasji do sportu i zdrowego stylu życia wybrała sport. Od najmłodszych lat z nim związana wybrała fitness, a od kilkunastu miesięcy pilates.

„Sport jest moją wielką pasją, a dieta stylem życia, ponieważ kojarzy mi się z czymś przyjemnym, zdrowym, a także pożytecznym.
Dużo czasu poświęcam warsztatom suplementacji i rekomenduję profilaktyczne badania, które wykonuję!
Zdrowie, sport, dieta to sposób na życie, które również ma odzwierciedlenie wśród mojej rodziny.”

Od kiedy trenujesz fitness?
Od najmłodszych lat lubiłam sport. Przez wiele lat trenowałam badmintona, jednak ze względu na chorobę musiałam przerwać treningi. Później już nigdy do tego nie wróciłam, ale zaczęłam ćwiczyć na siłowni. Kiedy powstała Akademia Fitness zapisałam się na zajęcia, bardzo dużo ćwiczyłam, bo sprawiało mi to ogromną przyjemność. Pewnego dnia Krzysztof Pakulec zaproponował mi, abym zrobiła kurs instruktora. Mojej rodzinie propozycja ta też się spodobała, więc nie zastanawiałam się długo. Po ukończeniu kursu przyjęto mnie do grona instruktorów Akademii Fitness, prowadzę tu zajęcia ABT oraz Brzuchomanię.

Ulubiona forma zajęć?
Lubię sport, to moja największa pasja. Moja ulubiona forma zajęć, to te które prowadzę, czyli ABT oraz trening funkcjonalny. Umiejętności, które nabyłam za pomocą tych zajęć nie raz przydały mi się w życiu, m.in. mam lepszy refleks i koordynację oraz ogólnie lepsze samopoczucie.

Akademia Fitness, ponieważ….
W Akademii panuje niepowtarzany klimat i atmosfera. Poznałam tutaj wspaniałych ludzi. Mam możliwość realizować swoje pasje i doszkalać się w tym, co kocham najbardziej.

Zainteresowania?
Przede wszystkim sport - poświęcam mu każdą wolną chwilę. Mam trójkę dzieci, które podobnie jak ja lubią sport. Syn i córka grają w piłkę nożną, a moja najmłodsza córeczka, uwielbia wszelkie zajęcia taneczne. Kolejną moją pasją są podróże. Im dalej, tym lepiej. Najbardziej zapadła mi w pamięci wyprawa na Dominikanę, gdzie nie tylko odpoczywaliśmy na plaży, ale poznawaliśmy życie tamtejszych ludzi.

Zajęcia

Pilates, Brzuchomania, ABT

Certyfikaty

Podstawowy kurs instruktora fitness, Podstawowy kurs instruktora pilates, kurs instruktora pilates II – trening personalny, Pilates Pelvic Floor, Stretching i relaksacja, Body Workout, Trening funkcjonalny, Fitt Ball, Ovoball, Kurs ABT i ABS, Przybory, Psychologiczne aspekty obsługi klienta, Zarządzanie kulturą organizacji