Agnieszka Stepkowska

Agnieszka Stepkowska

Informacje

  • Imię:

    Agnieszka Stepkowska

  • Doświadczenie:

    5 lat

  • Specjalizacja:

    Latino Dance

>

Opis

Moja przygoda z fitness zaczęła się w 2009r kiedy to zrobiłam uprawnienia instruktora Nordic Walking. Kiedy powstała Akademia Fitness byłam w niej stałym klientem a po ukończeniu kursu
instruktora fitness 2013r. zaczęłam także prowadzić zajęcia. Na początku aerobox, ABT, trening funkcjonalny i Drums Alive. Ostatecznie prowadzę zajęcia Latino i tej formie zajęć odnajduję się najlepiej. Uwielbiam taniec i dobrą muzykę. Od dziecka jestem nastawiona na aktywność fizyczną, przez 13 lat trenowałam karate i zdobyłam czarny pas. Zawodowo jako nauczyciel wychowania fizycznego także nie stronię od ruchu a kontakt z dziećmi pozwala mi na utrzymanie w sobie młodego ducha

Od kiedy trenujesz fitness?
– Zawsze byłam aktywna fizycznie. Przez 13 lat trenowałam karate. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego i jestem nauczycielką. Od siedmiu lat jestem instruktorem Nordic Walking. Bardzo to lubię, jednak największą satysfakcję sprawia mi prowadzenie aerobiku w różnych formach. Dlatego na początku roku zrobiłam uprawniania instruktora Drums Alive, całkiem nowej w naszym kraju formy aerobiku, gdzie do ćwiczeń wykorzystuje się duże piłki i pałeczki. Ponadto w szkole, gdzie pracuje, w ramach SKS prowadzę dodatkowe zajęcia. Jak widać bez sportu, ruchu nie mogłabym funkcjonować.

Ulubiona forma zajęć?
– Przede wszystkim zajęcia aerobowe! Drums Alive, step, dance czyli zajęcia  dynamiczne z choreografią.

Akademia Fitness, ponieważ…
– W Raciborzu nie było wcześniej klubów, które spełniały moje oczekiwania. Kiedy dowiedziałam się, że powstaje nowy klub fitness, gdzie pracują instruktorzy, których znam i bardzo sobie cenię, to już w dniu otwarcia kupiłam mój pierwszy karnet.  Tutaj poznałam wspaniałych ludzi, którzy dobrze prowadzą klub, stworzyli ciekawe miejsce, gdzie sama też mogę się rozwijać.

 Zainteresowania?
– Zwierzęta! Uwielbiam koty, w domu mam ich osiem, w tym 7 rudych. 5 z nich jest rasowych, pozostałe to dachowce. Jeżdżę z nimi na wystawy i nawet czasem coś wygrywamy. Ponadto sport, fitness, Nordic Walking.

Zajęcia

Latino Dance

Certyfikaty

Instruktor fitness, Drums Alive i Nordic Walking.