Anna Grzelak

Anna Grzelak

Informacje

  • Imię:

    Anna Grzelak

  • Doświadczenie:

    3 lat

  • Specjalizacja:

    TBC

>

Opis

Z wykształcenia psycho-pedagog, zawodowo- specjalista ds. marketingu, na co dzień mama 2 dzieci. Ze sportem związana od szkoły podstawowej,przed fitnessem ukochaną dyscypliną sportową były biegi średnie. Na studiach zaczęła uczęszczać na zajęcia fitness, które pokochała.

OD KIEDY TRENUJESZ FITNESS?

Z fitnessem zetknęłam się na studiach, na początku miał być tylko alternatywą zastępczą dla moich ukochanych biegów, z których musiałam zrezygnować na pewien czas, jednakże z czasem już nie wyobrażałam sobie, by nie móc wskoczyć na salę i trochę poszaleć. W ramach wolontariatu prowadziłam zajęcia dla seniorów, oczywiście pod okiem fachowca, co nie ukrywam sprawiało mi ogromną radość. Po ukończeniu studiów kontynuowałam przygodę z fitnessem, ale już w Raciborzu i pomimo,że mogłam dalej trenować biegi, fitness zepchnął je na drugi plan. Bardzo lubię wyjść wieczorem pobiegać, jednak to zajęcia fitness dają mi największą satysfakcję i radość.

ULUBIONA FORMA ZAJĘĆ?

Uwielbiam zajęcia, które wyciskają ze mnie siódme poty. Trening metaboliczny, turbo spalanie czy trening funkcjonalny należą do moich ulubionych, jednakże TBC, ABT czyli rzeźbienie i wzmacnianie również należą do grona ulubionych zajęć.Dlatego bardzo się cieszę,że mogę prowadzić zajęcia tego typu, czyli Turbo Spalanie i TBC.

AKADEMIA FITNESS, PONIEWAŻ…

Panuje tutaj niepowtarzalna atmosfera, świetna kadra począwszy od recepcji, a skończywszy na instruktorach. W Akademi Fitness byłam od samego początku jej powstania, najpierw jako uczestnik zajęć, a teraz jako instruktor. Czuję się tutaj jak u siebie, więc czego chcieć więcej.

ZAINTERESOWANIA

Oczywiscie sport, ale również bardzo lubię czytać, książki pozwalają mi się zrelaksować i wyciszyć. Ponadto, elementem spędzania mojego czasu wolnego jest także film i muzyka.

Zajęcia

TBC, Turbo spalanie

Certyfikaty

Instruktor fitness