Anna Kocoń-Śliwa

Anna Kocoń-Śliwa

Informacje

  • Imię:

    Anna Kocoń-Śliwa

  • Doświadczenie:

    3 lat

  • Specjalizacja:

    Fat burnign

>

Opis

Anna Kocoń-Śliwa – jestem z wykształcenia magistrem Pedagogiki Resocjalizacyjnej z Wychowaniem Fizycznym, od najmłodszych lat interesuję się sportem. Próbowałam swoich sił m.in. w gimnastyce artystycznej, lekkiej atletyce oraz w sportach zespołowych. W wolnym czasie lubię jeździć na nartach i na rowerze. Z Akademią Fitness jestem związana od początku działalności klubu. 

Od kiedy trenujesz fitness?

– Ze sportem jestem związana od dziecka, zawsze w ruchu, chętnie próbowałam nowych rzeczy i aktywności. Chciałam biegać, skakać wzwyż, tańczyć i być primabaleriną. Marzenia utknęły na przydomowym podwórku i skakaniu w grze w gumę oraz wybrykom na trzepaku gdzie wykonywałam różne szalone ewolucje. 

Najbardziej lubiłam zimę wtedy można było jeździć na łyżwach i także w nich… tańczyć, bo przecież miałam być łyżwiarką figurową oraz jeździć na nartach, co lubię do dziś. Narciarstwo to piękny sport, jak tylko czas pozwala chętnie wyruszam na stok. 

Pasja sportowa obudziła się na dobre podczas studiów, chcąc poszerzyć horyzonty, lecz wbrew warunkom fizycznym, próbowałam sportów zespołowych i lekkiej atletyki, w końcu zainteresowałam się fitnessem. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo udało się pogodzić dbanie o sprawność i kondycję, pracować nad sylwetką i przy tym dobrze się bawić. 

Uczęszczałam na zajęcia fintessu do wielu klubów w różnych miastach, zazdrościłam prowadzącym koleżankom instruktorkom, aż w końcu postanowiłam wziąć się w garść i zrobiłam uprawnienia instruktora fitness, dziś spełniam swoje marzenia – prowadzę zajęcia w Akademii Fitness.

Kolejnym krokiem było zdobycie uprawnień trenera personalnego. Ten kurs pozwolił mi spojrzeć bardziej indywidualnie na potrzeby naszych klientów. Dał wiele satysfakcji i wiedzy, pozwolił poznać ciekawych ludzi. 


Ulubiona forma zajęć?

– Ulubionych jest wiele i trudno wskazać na jednoznacznie tylko na jedną formę. Bardzo lubię i cenię zajęcia choreograficzne i taneczne, one zawsze dają uczestnikom ogromną satysfakcję, uczą nowych ciekawych sekwencji kroków, wyrabiają koncentrację i pełne zaangażowanie w trening, ubarwieniem jest dobra muzyka i uśmiech. Uczestnicy zajęć wiedzą, że lubię sobie pośpiewać podczas lekcji do czego też ich zawsze zachęcam. 

Ponadto zajęcia wytrzymałościowo – wzmacniające, praca nad rzeźbą sylwetki, smukłością ud, pośladków, w efekcie płaskim brzuchem. Pracuję podczas takich zajęć różnym tempem intensyfikując aktywność fizyczną. Zwracam szczególną uwagę na stretching zarówno dynamiczny, jak i statyczny.

Prywatnie jestem wielkim fanem treningu HIIT czyli intensywny trening interwałowy (High Intensity Interval Training). Trening taki polega na przeplataniu krótkich jednostek intensywnych ćwiczeń anaerobowych przy maksymalnym poziomie intensywności ich wykonywania z przerwami na umiarkowane ćwiczenia kardio. Chętnie korzystam z treningu siłowego, którego elementy także wykorzystuję podczas zajęć prowadzonych w Akademii. 

Akademia Fitness ponieważ…

– Przyszłam, zobaczyłam, zostałam. Znalazłam tutaj to, czego brakowało mi w innych klubach, nie byłam anonimowym klientem. Miła, przyjacielska atmosfera, fachowa kadra, zachęcała i motywuje dziś i mnie, już jako instruktora i trenera, do dalszej pracy. 

Zachęcam każdego do spróbowania, podjęcia aktywności fizycznej w Akademii Fitness, tu każdy znajdzie coś dla siebie. Grafik zajęć to bardzo bogata oferta od zajęć prozdrowotnych poprzez specjalistyczne treningi. 

Miło patrzyć jak wiele fantastycznych rzeczy zrobiliśmy wspólnie w klubie. Wraz z naszymi klientami mamy wiele wspaniałych wspomnień uwiecznionych na fotografiach i filmach. 

Poważnym krokiem w działalności klubu było podjęcie wyzwania prowadzenia zajęć on-line. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i jeśli będą chcieli takiej formy zajęć to na pewno ją u nas znajdą. 

Zainteresowania?

– Na pierwszym miejscu sport i fitness. Dobry film, książka, aktywny wypoczynek, jazda na rowerze.

Zajęcia

Fat burnign, ABT, Brzuch&Streching

Certyfikaty

TBC Full Equipment Yin Yang – Bodymind Convention Kształtowanie sylwetki z przyborami w treningu grupowym i personalnym, Healthy Back trening zdrowych pleców, Instruktor fitness, Life Fitness Academy trener personalny, PortDeBras Basic, TFS ABS Funkcjonal Floor & Step, Trening Funkcjonalny, Complete Aerobic Trainer Dance &Step, Functional & Mental body workout, Aero workout ball, TFS stretching, Przybory, Praca z osobami z nadwagą i otyłością, Psychologiczne aspekty obsługi klienta, Marketing, sprzedaż i obsługa klienta w branży fitness, Training day, Be active, Eu4ya, Eurofitness Star Convention & Education.