Anna Małgorzata Kazimierczuk

Anna Małgorzata Kazimierczuk

Informacje

  • Imię:

    Anna Małgorzata Kazimierczuk

  • Doświadczenie:

    5 lat

  • Specjalizacja:

    Aktywny poranek

>

Opis

Recepcjonistka i instruktorka fitness, na co dzień żona, mama i  babcia cudownych wnucząt, szczęśliwa emerytka…

OD KIEDY TRENUJESZ FITNESS?

Całe życie gdzieś coś próbowałam z sobą robić - a to ćwiczenia grupowe w różnych klubach, a to jazda na rowerze, a to szybkie spacery, ponieważ miałam siedzący tryb pracy (35 lat pracy w bankowości). Aż będąc już na wypracowanej emeryturze, żeby nie siedząc w fotelu (który notabene bardzo lubię) postanowiłam coś zrobić i znalazłam Akademię Fitness i tu odnalazłam moje miejsce na Ziemii. Tak mnie wkręciły zajęcia i atmosfera, która tu panuje, właściciele i trenerzy, że biegłam jak na skrzydłach prawie każdego dnia na poranne zajęcia – po to aby poczuć siłę i energię na cały dzień.  A że sama bardzo lubię ćwiczyć postanowiłam pokazać moim dojrzałym koleżankom, że ćwiczyć można (a nawet trzeba) w każdym wieku i za namową moich szefów i cudownego młodego Teamu zdobyłam uprawnienia do prowadzenia zajęć.
„Fitness to styl życia i dynamiczny stan poszukiwania dobrego samopoczucia.”

ULUBIONA FORMA ZAJĘĆ?

Wszystkie zajęcia umożliwiające szybszą przemianę materii spalające tkankę tłuszczową, a jednocześnie rozciągające mięśnie, a przede wszystkich te, w których można wykorzystać przyrządy typu hantle, gumy, piłki itd.

AKADEMIA FITNESS, PONIEWAŻ…

Tu jest coś co trudno określić słowami. Jakaś niesamowita magia, którą posiadają właściciele klubu i młody Team. Tu się przychodzi nie tylko żeby poćwiczyć, lecz tu się nawiązują nowe znajomości a nawet przyjaźnie, tu mile spędza się czas, a człowiek czuje się spełniony.

ZAINTERESOWANIA

Dobry film, dobra książka i oczywiście moda – moda pań dojrzałych.

 

Zajęcia

Aktywny poranek

Certyfikaty

Instruktor fitness