Bożena Ploch-Ryczkowska

Bożena Ploch-Ryczkowska

Informacje

  • Imię:

    Bożena Ploch-Ryczkowska

  • Doświadczenie:

    3 lat

  • Specjalizacja:

    Joga

>

Opis

Bożena Ploch Ryczkowska swoją przygodę z aktywnością oraz sportem zaczęłam ok 8- 9 lat temu, kiedy postanowiłam pozbyć się nadwagi  oraz zawalczyć o swoje dobre samopoczucie, oraz zdrowie. Kiedy zaczęłam ćwiczyć- zaczęła się konkretną pracą, a że uparcie realizuje swoje cele przez okres kilku miesięcy pozbyłam się ok 18 kg nadwagi. Do dziś regularnie ćwiczę, gdyż stało się to moim nawykiem i stylem życia.

Zainteresowania -- od kilku lat biegam oraz biorę udział w zawodach biegowych organizowanych na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego. Od wiosny do jesieni często jeżdżę na rowerze a zima morsuje. Tańczę w zespole folklorystycznym. Uwielbiam pływać. 

Certyfikaty - zajęcia fitness, na które sama chodziłam zaowocowały ukończeniem kursu instruktora fitness, trenera personalnego oraz trenera jogi. Ukończyłam szkolenia z zakresu zdrowego kręgosłupa, pilatesu, aktywny Senior , treningu dna miednicy, gimnastyki korekcyjne kompensacyjnej oraz szkolenia przygotowawczego do prowadzenia zajec trx. Kolejne szkolenia przede mną.

Ulubioną formą zajęć - zajęcia jogi to one zwiększają elastyczność ciała, wyciszają, pozwalają się zrelaksować, poprawiają oddech i kondycję.

Zajęcia

Joga, Zdrowy kręgosłup

Certyfikaty

Kurs instruktora, Zdrowy kręgosłup, Fitness, Trener Jogi, Trener Personalny, Aktywny senior trening na miednicy, Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, TRX