Ewa Węgrzyn

Ewa Węgrzyn

Informacje

  • Imię:

    Ewa Węgrzyn

  • Doświadczenie:

    8 lat

  • Specjalizacja:

    Zdrowy kręgosłup

>

Opis

Ewa Koczwara – to sportsmenka z artystyczną duszą. Sport towarzyszył jej od dziecka. Pływała, jeździła konno, grała w siatkówkę.  Do Akademii Fitness przyszła jako uczestnik zajęć, by wkrótce zostać instruktorem. Po godzinach Ewa tworzy niepowtarzalną, koralikową biżuterię.

Od kiedy trenujesz fitness?

– Moja przygoda z fitnessem właściwie zaczęła się w Akademii Fitness. Pięć  lat temu przyszłam tutaj na zajęcia jako zwykły uczestnik. Bardzo mi się spodobało. Poznałam Krzysztofa Pakulca, który po pewnym czasie zaproponował mi zrobienie kursu instruktora. Zrobiłam i stało się, dołączyłam do grona prowadzących zajęcia w Akademii. Zawsze lubiłam sport. Od dziecka pływałam, jeździłam na rowerze, konno. W trakcie szkoły chodziłam na popularny wtedy aerobik, a poza tym ćwiczyłam w domu – sama dla siebie. Grałam też w szkolnej lidze siatkówki,  Gram do dziś w III-cio ligowym klubie UKS KRZANOWICE.

Ulubiona forma zajęć?

– Zdecydowanie trening funkcjonalny i TRX które mam okazję prowadzić w klubie.  Lubię te formy zajęć, bo  angażują i wzmacniają całe ciało, a przy okazji dobrze wpływają na wytrzymałość, siłę i kondycję. To są dość wymagające treningi, ale dają ogromne poczucie satysfakcji i szybkie efekty. Pasjonuje mnie także zdrowy kręgosłup. Te ćwiczenia zbawiennie wpływają na organizm. Czuję się po nich wypoczęta, zrelaksowana. Polecam każdemu, szczególnie osobom pracującym po 8 godz. dziennie za biurkiem.

Akademia Fitness, ponieważ…..

– Koleżanka z pracy namówiła mnie na zajęcia w Akademii Fitness. Poszłyśmy jako uczestniczki. Bardzo mi się spodobało. Miła atmosfera, profesjonalna, sympatyczna kadra. Zrobiłam kurs i szybko do nich dołączyłam, z czego jestem bardzo zadowolona.

Zainteresowania?

– Uwielbiam sport, szczególnie siatkówkę i oczywiście fitness oraz wszystko co z nim związane. Ale mam jeszcze inne pasje, które bardzo mnie odstresowują, mianowicie gotowanie i pieczenie, a także wszelkiego rodzaju rękodzieło,

Zajęcia

Zdrowy kręgosłup, trening obwodowy, Trx Body Blast, trening funkcjonalny, trening metaboliczny

Certyfikaty

Creative Professional Fitness – Zdrowy Kręgosłup, Expertfitness – TRX GTC, Life Fitness Academy – Fitness Funkcjonalny, Euro fitness School – Mental Body, Euro Fitness School – Functional Body Workout, Profi Fitness School – PFI Zdrowy Kręgosłup.