Grzegorz Sumik

Grzegorz Sumik

Informacje

  • Imię:

    Grzegorz Sumik

  • Doświadczenie:

    3 lat

  • Specjalizacja:

    Latino Dance

>

Opis

Grzegorz Sumik – instruktor tańca oraz fitness, który ponad życie kocha swoją pracę. Przez wiele lat zajmował się fotografią, natomiast, aby się całkowicie zrelaksować, wybiera filmy z najwyższej półki. Chociaż czasu na odpoczynek ma niewiele, bo na co dzień pracuje w firmie produkcyjnej jako specjalista do spraw sprzedaży i instruktor w domu kultury w Baborowie. Absolwent Wydziału Nowej Ekonomii i Gospodarki Kreatywnej o specjalności Reklama, Sprzedaż i PR.

Od kiedy w twoim życiu obecny jest fitness i taniec ?
Ulubiona forma zajęć?
Przede wszystkim Latino dance, czyli zajęcia, które prowadzę w Akademii Fitness. Przypominają one Zumbę, niemniej jednak są bardziej taneczne, podstawą są kroki tańców latynoamerykańskich, salsa, bachata, samba, salsa jive, jak również tańca nowoczesnego. Są to ćwiczenia, które poruszają często zapomniane mięśnie, pomagają ujędrnić ciało, spalić zbędne kalorie, poprawić kondycję i wytrzymałość. Napełniają całą masa endorfin. Dają wiele satysfakcji i pozytywnej energii. Lubię także ćwiczenia wzmacniające, oraz treningi interwałowe.

Akademia Fitness, ponieważ…
Akademia Fitness to nie tylko klub, w którym spalimy kalorie i problemy. To również miejsce, gdzie jest bardzo dużo pozytywnej energii i ciekawych, zmobilizowanych ludzi, którzy motywują siebie nawzajem, w tym także i mnie. To właśnie tu zdobyłem swoje uprawienia i spędziłem sporo czasu , więc sentyment zostaje.

Zainteresowania?
Moim największym zainteresowaniem jest taniec. Nigdy nie spodziewałem się, że hobby, które sprawia mi tyle przyjemności stanie się moją pracą. Ponadto jestem kino maniakiem, który w wolnej chwili uwielbia niekoniecznie dobry film i popcorn.

Zajęcia

Latino Dance

Certyfikaty

Instruktor Fitness, Nordic Walking oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi.