Joanna Głombik

Joanna Głombik

Informacje

  • Imię:

    Joanna Głombik

  • Doświadczenie:

    3 lat

  • Specjalizacja:

    Trening metaboliczny

>

Opis

Joanna Głombik – tancerka od najmłodszych lat. Poznała niemal wszystkie style tańca, jednak najbardziej pokochała gorące rytmy Salsy. 4 lata temu ukończyła kurs na trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Ponadto ukończyła również Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach z specjalizacji ,,Dietetyka i praktyka planowania żywienia osób zdrowych i chorych.” Uwielbia podróże w nieznane. Jeździ na rolkach, biega i uprawia fitness. W Akademii Fitness prowadzi zajęcia grupowe TBC oraz treningi metaboliczne, które nie tylko poprawiają sylwetkę jak również pozwalają spalić zbędne kalorie.

 Od kiedy trenujesz fitness?
Moją przygodę z fitnessem zaczęłam około 7 lat temu. Początkowo zaczęłam chodzić na zajęcia grupowe do fitness clubu, aż postanowiłam dać sobie wyzwanie i  osobiście prowadzić zajęcia na salach gimnastycznych oraz domach kultury w pobliskich wioskach. Później zaczął się mój rozwój, czyli konwencje fitness, szkolenia aż doszłam do momentu, w którym postanowiłam zająć się personalnie moimi klientami. Dziś po 4 latach prowadzenia takich zajęć czuję się spełniona, a co najważniejsze moja praca daje mi niesamowitą satysfakcję z efektów jakie widzę na co dzień u moich klientów. Gdy w efekcie końcowym ukończyłam doszkalanie z zakresu dietetyki spełniłam swoje największe marzenie i tak od paru lat realizuję się w 100%. Dodatkowo zaczęłam być szkoleniowcem w branży fitness oraz dietetyki, co sprawia mi również ogromną przyjemność. Cieszę się że inni chcą chłonąć moją wiedzę i doświadczenie jakie nabyłam przez ostatnie lata.

Ulubiona forma zajęć?
Uwielbiam treningi o wysokiej intensywności. Zaczęłam moją przygodę od treningów metabolicznych i do dziś jestem ich największym zwolennikiem.

Akademia Fitness, ponieważ…

– Niesamowici ludzie, świetna atmosfera, która daje mi możliwość pracy w bardzo przyjaznych dla mnie warunkach.

Zainteresowania?

-Mam bardzo długą listę zainteresowań. Kocham wszystko, co związane jest ze sportem. Uwielbiam biegać, jeździć na rolkach, uprawiać fitness, o tańcu nie wspominam, bo to oczywiste. Ponadto bardzo istotne w moim życiu są podróże, gdyż lubię poznawać ciekawe miejsca i korzystać z życia w 100 procentach.

 

Zajęcia

Trening metaboliczny, TBC

Certyfikaty

Świadectwo ukończenia Instruktorskiego kursu Kwalifikacyjnego o specjalizacji ,,Taniec Towarzyski”, przyznanego przez Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej oraz Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, uprawnienia jako Trener Personalny kursu ukończonego w Akademii Mistrzostwa Sportowego oraz z kierunku dietetyki na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach z specjalizacji ,, Dietetyka i praktyka planowania osób zdrowych i chorych".