Karina Krybus

Karina Krybus

Informacje

  • Imię:

    Karina Krybus

  • Doświadczenie:

    5 lat

  • Specjalizacja:

    Latino Dance , Step&Shape

>

Opis

Ze sportem związana jest od dziecka, recepcjonistka i instruktorka Fitness w jednym, była piłkarka III Ligi Kobiet grupy śląskiej. Pasjonuje się tańcem ,piłką nożną oraz siatkówką.

Od kiedy trenujesz fitness?

Od najmłodszych lat uwielbiam wszelką aktywność ruchową. Będąc w podstawówce i gimnazjum, zawsze jeździłam na wszystkie zawody i byłam ulubienicą nauczycielki wf-u. Zdobyłam też nagrodę najlepszej siatkarki turnieju w gminie. Była to jedna z nagród, z której jestem dumna do dzisiaj. W międzyczasie uczęszczałam do Młodzieżowego Domu Kultury na tańce współczesne, następnie tańce towarzyskie i hip-hop. Ukończyłam liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, a później zdobyłam wykształcenie wyższe w PWSZ również w Raciborzu na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością Odnowa Biologiczna i Trener Personalny.

Jeśli chodzi o fitness, to rok temu ukończyłam kurs instruktora (17 stycznia 2015r.). Początkowo uczęszczałam na zajęcia i zawsze myślałam, że nigdy nie dałabym radę być instruktorem. Ale z czasem moje myśli się zmieniały i pod namową wielu znajomych zrobiłam kurs. Teraz nie żałuję! Zdałam egzamin i wiem, że moją kolejną pasją są zajęcia fitness.

Ulubiona forma zajęć?

Moją ulubioną formą ćwiczeń są zajęcia taneczne Latino Dance i choreograficzno-wzmacniające, czyli Step oraz Step&Shape, które aktualnie prowadzę w Akademii Fitness.

Akademia Fitness, ponieważ…

Najlepszy klub w mieście. Klub, do którego sama uczęszczałam na zajęcia, a teraz jest też moim miejscem pracy. Pracuję tu nie tylko jako instruktorka, ale i jako recepcjonistka – obsługa klienta.

Najważniejszą cechą tego klubu jest miła, rodzinna atmosfera i zgrana grupa instruktorów.

Zainteresowania?

Moim największym zainteresowaniem był nietypowy sport jak dla dziewczyn, czyli piłka nożna. Ok. 5 lat grałam w klubie UKS Gamów w III Lidze Kobiet w grupie śląskiej. Od najmłodszych lat biegałam na podwórku z chłopakami za piłką i zawsze nazywali mnie „małą chłopczycą”. Sport ten sprawiał mi dużo przyjemności, wygrywane mecze dawały więcej zapału i energii do dalszych treningów a porażki zaś nauczyły pokory. Poza tym lubię grać w siatkówkę, latem jeździć na rowerze, rolkach, a w wolnych chwilach tańczyć.

Zajęcia

Latino Dance, Step&Shape

Certyfikaty

Kurs instruktora fitness, dyplom instruktora Odnowy Biologicznej i Trenera Personalnego, szkolenie: sprzedaż i obsługa klienta w klubie fitness, kursy masażu bańką chińską, Lomi Lomi Nui, udział w Konwencjach Fitness, warsztaty Trening z przyborami, trening z kobietami w ciąży, trening z osobami otyłymi, trening z osobami po mastektomii, trening z osobami z wadą postawy.