Magda Ekiert

Magda Ekiert

Informacje

  • Imię:

    Magda Ekiert

  • Doświadczenie:

    3 lat

  • Specjalizacja:

    TBC & Stretching

>

Opis

Magdalena Ekiert-instruktorka Akademii Fitness w Raciborzu(wulkan energii),wychowana w sportowej rodzinie,od dziecka trenowała lekkoatletykę-zdobyła m.in.Mistrzostwa Polski Młodzików na dystansie 200m. przez płotki. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4x400m.

Fitnessem zainteresowała się ponad 8 lat temu,dzieli pracę również w Totalizatorze Sportowym-punkt Lotto w Raciborzu dając ludziom i możliwość  na kolosalne wygrane.Matka i partnerka wspaniałej i aktywnej rodzinki.

Od kiedy trenujesz z fitness?

Tak naprawdę od 8 lat ,wciąż się śmieję , bo nigdy nie przeszłoby mi przez myśl, że będę trenować fitness, to było takie niespodziewane. Z czasem chodząc na zajęcia fitness stwierdziłam, że to jest to , co sprawia mi przyjemność i daje mi wielką satysfakcję. Uwielbiam prace wśród ludzi,kocham to co robię, przykładam wielką uwagę na to by dać jak najwięcej, jestem wymagająca.Sport zawsze był , jest i będzie częścią mojego życia . W mojej rodzinie wszyscy trenowali sport , tyle że w róznych dyscyplinach.Ja od młodych lat trenowałam , począwszy od Szkoły Podstawowej nr.15 , w trakcie też była akrobatyka , a kończąc w Szkole Średniej Mistrzostwa Sportowego nr.8 w Raciborzu , pozostawiając po sobie parę rekordowych wyników w różnych dyscyplinach w obydwóch Szkołach…Na swoim koncie mam I m. na Mistrzostwach Polski Młodzików na dystansie 200m.przez płotki , sztafetę 4x400m.Juniorów itd.Po roku trenowania fitness zdecydowałam się , aby zrobić podstawowe uprawnienia instruktora , od maja 2014r. wraz z kilkoma koleżankami ze szkolenia prowadzimy zajęcia w Akademii Fitness po dziś dzień.

Ulubiona forma zajęć?

Uwielbiam zajęcia wzmacniające TBC– jest to jedna z najpopularniejszych odmian aerobiku , która zapewnia trening mięśni całego ciała przy pomocy odpowiednio dobranego zestawu ćwiczeń . Należy ona do grupy zajęć wzmacniających z elementami treningu cardio. Ponadto zajęcia siłowe – treningi obwodowe jak i trening funkcjonalny w każdej postaci…ostatnio dużo czasu oddaje się treningom interwałowym o nazwie Tabata-bardzo intensywny trening,świetny sposób na szybkie pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawia wydolność organizmu, przyspiesza metabolizm.Na koniec zostawiłam zajęcia rozciągające strething &balance, które pozwoliły mi odkryć drugą część siebie, wspaniale sie czuje w tej formie zajęć-pozwalają przygotować ciało na większy wysiłek i wyciszyć mięśnie po długim, męczącym dniu,rewelacyjnie wpływa na samopoczucie, poczujesz się odprężona/y , zrelaksowana/y i świadoma/y swego ciała.

Akademia Fitness ponieważ…

Była pierwszym klubem , do którego weszłam , podjęłam zajęcia grupowe i tak pozostałam po dzień dzisiejszy . Urzekła mnie tu miła atmosfera , kontakt z różnymi ludźmi oraz opieka profesjonalnych instruktorów i trenerów .

Zainteresowania ?

Przede wszystkim sport np.,biegi , zajęcia fitness , jazda na rowerze i rolkach ze swoją rodzinką , korzystam z Aquaparku , a wieczorami spacer z ukochanym psem. W wolnym czasie lubię również posłuchać dobrej muzyki , a przede wszystkim największą radością sprawia mi czas spędzony z rodziną.

Zajęcia

TBC, Tabata, strething&balance,

Certyfikaty

- kurs instruktora fitness - certyfikat warsztatów Praca z osobami z nadwagą i otyłością - psychologiczne aspekty obsługi klienta - zarządzanie kulturą organizacji - PFS TBC FULL EQUIPMENT - AERO&WORKOUT BALL - OM & OVOBALL - PFS Fit Ball - LEGS-GLUTES-ABS - AERIBIC BALL - OM ZDROWY KRĘGOSŁUP - warsztaty trening funkcjonalny - Euro Fitness Star Cnvention&Education -V Międzynarodowa Konferencja Sportowa Kraków - IX Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya -XI Międzynarodowa Konwencja Fitness - III Raciborski Festiwal Fitness