Monika Magdewicz

Monika Magdewicz

Informacje

  • Imię:

    Monika Magdewicz

  • Doświadczenie:

    5 lat

  • Specjalizacja:

    Ćwiczenia prozdrowotne i wzmacniające

>

Opis

z Akademią Fitness związana niemalże od początku jej działalności, wcześniej wierna klientka, zaś obecnie instruktorka fitness oraz trener personalny.

Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania instruktorka. Obok sportu jej największą pasją jest literatura, film oraz jej czworonożny pupil – żywiołowy kot o imieniu Książe J J


Od kiedy trenujesz fitness?


Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się kilka lat temu. W przeciwieństwie do moich koleżanek

z pracy, jako dziecko nie byłam zbyt wielką miłośniczką sportu, nie lubiłam zajęć wf-u i wolałam spędzać wolny czas z nosem w książkach. Dopiero po studiach, kiedy przybyło mi kilka kilogramów za dużo, postanowiłam, że czas wstać z kanapy i zacząć się więcej ruszać. Najpierw ćwiczyłam w domu, zaczęłam biegać, jeździć na rowerze, na rolkach… z czasem jednak już mi to nie wystarczało i za namową kuzynki razem zapisałyśmy się na zajęcia do Akademii Fitness. Pomimo tego, że musiałyśmy dojeżdżać do klubu spory kawałek, to tak nam się spodobało, że przychodziłyśmy na zajęcia niemalże każdego dnia… aż w końcu się uzależniłam, Akademia stała się moim drugim domem… i tak zostało do dziś, jedyne co się zmieniło to miejsce na sali – teraz ja stoję przy lustrze i prowadzę zajęcia.


Ulubiona forma zajęć?


Do moich ulubionych form zajęć należy Trening Obwodowy, Trening Metaboliczny oraz Body Slim.. dlaczego? Ponieważ są to zajęcia, na których mogę zapomnieć o wszystkich problemach i stresach – tyle się na nich dzieje, że nie ma czasu na myślenie.


Akademia Fitness ponieważ…


… to klub jedyny w swoim rodzaju, to miejsce przepełnione pozytywną energią, serdecznością

i radością… to miejsce, w którym można poczuć się jak w domu  W Akademii nikt nie jest anonimowy, każdy klient traktowany jest jak członek rodziny i to sprawia, że jak raz odwiedzisz klub, to na pewno już w nim zostaniesz – wiem z doświadczenia.


Zainteresowania?


Oczywiście fitness oraz wszystko, co z nim związane – dietetyka, suplementacja, zajęcia prozdrowotne. Poza tym literatura – zwłaszcza fantasy, ale również kryminały i romanse. Jestem też kinomaniaczką i serialoholiczką, kiedy znajdę dobry serial, potrafię nawet obejrzeć go w jeden wieczór  Co jeszcze? Zawsze chętnie pogram w siatkówkę czy kosza, pokibicuję naszej reprezentacji piłki nożnej czy też wyskoczę do klubu potańczyć.


Zajęcia

Body Slim, Zdrowy kręgosłup, TBC

Certyfikaty

Kurs instruktora fitness, kurs trenera personalnego, szkolenie „Zdrowy kręgosłup”, szkolenie „Aktywny senior”, szkolenie „Sprzedaż i obsługa klienta w klubie fitness”, warsztaty „ Trening z osobami otyłymi”, studia podyplomowe „Dietetyka i planowanie żywienia”, udział w konwencjach fitness