Monika Banaszek

Monika Banaszek

Informacje

  • Imię:

    Monika Banaszek

  • Doświadczenie:

    2 lat

  • Specjalizacja:

    Medyczny trening personalny

>

Opis

Instruktorka  fitness oraz instruktor tańca. Z wykształcenia Fizjoterapeutka. Zakończyła studia na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii oraz pracuje w raciborskiej poradni jako fizjoterapeutka. 

Akademia Fitness ponieważ…

Zachęciła mnie miła i rodzinna atmosfera. Jest to klub, w którym można poczuć się jak w domu i cieszę się ogromnie, że zostałam wybrana do zespołu trenerów.

Od kiedy trenujesz?

Od małego nie mogłam usiedzieć w miejscu, zawsze byłam aktywna fizycznie i moim ulubionym przedmiotem w szkole był WF. Przygodę z tańcem rozpoczęłam uczęszczając już do podstawówki w Młodzieżowym Domu Kultury trenując taniec towarzyski. Na początku były to tylko zwykłe zajęcia raz w tygodniu, w których brałam udział wraz ze swoimi przyjaciółmi. Z czasem zostałam „zarażona” tańcem tak, że nie mogłam opuścić sali treningowej.

Pracując jako fizjoterapeuta zauważyłam jak wiele ludzi ze schorzeniami unika aktywności fizycznej czy to z obawy, że coś pójdzie nie tak czy też brakuje im motywacji.  Stąd pomysł prowadzenia medycznych treningów personalnych, dzięki którym osoby mogą bez obaw wrócić na salę treningową czy też pozbyć się dolegliwości. I stało się coś co dużo ludzi próbuje osiągnąć. Praca jaką wykonuję stała się jednocześnie moją pasją. Na moich zajęciach w dużej mierze stawiam na zabawę i dobrą atmosferę.

Zainteresowania:

W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze i spacerować po górach. Daje to możliwość wyciszenia się oraz nabrania sił na kolejny tydzień.

Ulubiona forma zajęć:

Medyczne treningi personalne, Zdrowy kręgosłup, latino dance


Zajęcia

Latino Dance, Zdrowy kręgosłup

Certyfikaty

Instruktor fitness - ukończony w TEB Edukacja, Trening siłowy w skoliozach, Indywidualny dobór funkcjonalnych wkładek ortopedycznych ,Stopa dziecka. Diagnostyka i Terapia, PFS Zdrowy Kręgosłup , Instruktor sportu kategoria taniec – ukończony na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Fizjoterapeuta – ukończony na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii w Opolu